Bizim Hikayemiz

 

Türkiye’nin özel sektördeki hazır giyim markası olan Teenage Millionaire, 2001’de açılan ilk toptan mağaza ile birlikte sektörün öncü firmalarından biri olmuştur. Seneye 20. yılına ulaşacak olan şirketimiz ANTEKS dünya trendlerini takip ederek birikimini yenilikçiliği ile bütünleştiren Millionaire ve Just Relax markaları ile genç müşteri kitlesine de zengin bir koleksiyon sunmaktadır. Kumaş seçimlerindeki titizliği ve modern tasarımlarıyla, kendini özel hisseden erkekler için, Kongo’dan, Amerika’ya, Türkmenistan’dan Dubai’ye uzanan, geniş yelpazede kendine özgü çizgisini ilk günkü gibi sürdürerek yeniliklerin öncüsü olmaya devam ediyor.

 

Vizyonumuz

 

Yurt içinde büyüme hızımızı ülkemizin her yanındaki müşterilerimize ulaşacak şekilde sürdürmeyi ve yurt dışında da yayılarak markamızı tüm dünyaya tanıtmaktır.

 

Misyonumuz

 

Yüksek kalite standartlarındaki koleksiyonlarımızı Türkiye genelinde ve diğer ülkelerdeki pazarlara rekabetçi fiyatlar ile ulaştırmak; iç ve dış müşteri odaklı çalışma anlayışı ile çalışan memnuniyetini üst düzeye çıkarmak.                                                                                                         

                                                                                                                                               

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR