Değişim Ve İade Politikası

KAPIDA ÖDEMLERDE DEĞİŞİM MEVCUTTUR İADE YOKTUR

ALICI iade etmek veya değişimini yapmak istediği ürünü, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla siparişi teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde etiketi, faturası ve orijinal ambalajıyla birlikte geri gönderebilir. Bu süreçteki kargo ücreti millionaire.com.tr tarafından karşılanmaz. İade ürünü kabul edilirse, ALICI ürün değişimi veya ödeme iadesi talebinde bulunabilir. 

 

 

ALICI’nın ödeme iadesi talebi durumunda, ödemiş olduğu bedelin iadesi SATICI tarafından kredi kartının ait olduğu bankaya gerekli bildirim yapılarak 7 is günü içerisinde sağlanır.
Bu tutarın bankaya iadesinden sonra ALICI hesaplarına yansıması tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, ALICI, olası gecikmeler için SATICI’nın herhangi bir şekilde müdahalede bulunmasının mümkün olamayacağını ve SATICI tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından ALICI hesabına yansıtılmasının ortalama 2 ile 3 haftayı bulabileceğini kabul etmektedir.

 

 

İadesi veya değişimi talep edilen ürünler giyilmemiş, zarar görmemiş, kullanılmamış ve etiketi ve orijinal ambalajı ile birlikte geri gönderilmelidir.

 

 

Satın alınan ürünün iade/değişim olasılığı göz önünde bulundurularak özenle denenmesini rica ederiz. İade/değişim durumunda ürünün teslim alındığı şekilde eksiksiz olarak gönderilmesi gerekmektedir. İade/değişim koşullarına uygun olmayan ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

 

 

ÜRÜN İADE ADRESİ: Çırpıcı Mahallesi Profosör Turan Güneş Cad. No: 0236 / A  (Anteks) Zeytinburnu/İSTANBUL
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR